29.01.2020

Program Krajských setkání 2020 ve Vaší režii

Víme, že každý region České republiky je specifický, proto si vás dovolujeme oslovit s žádostí o návrhy témat, která jsou pro váš kraj stěžejní. Termín pro zaslání témat je do 31. ledna 2020. Využijte možnost se podílet na tvorbě programu a získejte tak ty nejužitečnější a nejaktuálnější informace přímo od odborníků a vyjádřete se k tématům, která vás pálí právě ve vašem kraji i vy. V letošním roce jsou jednotlivá setkání plánovaná na měsíce duben a květen.

Tradiční Krajská setkání jsou třináctidílným maratonem jednodenních konferenčních akcí pro starostky a starosty nejen členských obcí Svazu, ale i těch nečlenských, pro které aktuální témata samospráv podávají odborníci na danou oblast.

V letošním roce jsou jednotlivá setkání plánovaná na měsíce duben a květen.

Rádi bychom vyhověli Vašim potřebám a dali Vám větší prostor pro dotazy a diskusi. Každý region České republiky je specifický, proto si Vás dovolujeme oslovit s žádostí o návrhy témat, která jsou pro Váš kraj stěžejní. Podle Vašich požadavků budeme při přípravě programu oslovovat jednotlivá ministerstva a další instituce, jejichž zástupci budou na Vaše dotazy odpovídat.

Vaše návrhy můžete zasílání do 31. ledna na adresu: kremenova@smocr.cz.