18.12.2023

Dohoda o provedení práce. Co vše se mění? Školení z cyklu zvýhodněných kurzů pro zástupce členských obcí Svazu

Kurz na téma „Co vše se mění u dohod o provedení práce od 1.1. 2024 a jak se s tím v praxi vypořádat“ Vás v lednu připraví na vše, co ještě potřebujete vědět.

Kurz na téma „Co vše se mění u dohod o provedení práce od 1.1. 2024 a jak se s tím v praxi vypořádat“

Přednáší: JUDr. Zdeněk Hejhal - Bývalý dlouholetý vedoucí pracovněprávního oddělení a zastupující ředitel odboru pracovněprávní legislativy Ministerstva práce a sociálních věcí, kde se podílel na novelizacích zákoníku práce a dalších souvisejících pracovněprávních předpisech. Nyní působí jako ředitel personálního odboru v Kanceláři Prezidenta republiky

Cíl semináře: Cílem semináře je seznámit účastníky se změnami v souvislosti s přijetím dvou novel zákoníku práce a úsporným balíčkem . Jak zacházet s dohodami v praxi, poskytnutí komplexních informací k jejich změnám od 1. ledna 2024, vysvětlení, co vše musí nově mzdová účetní sledovat a co musí hlásit na Českou správu sociálního zabezpečení. Taktéž bude vysvětleno, kdy a za jakých podmínek vznikne zaměstnanci pracujícímu na DPP a DPČ právo na dovolenou nebo jak nově vymezit pracovní úkol.

Více informací a objednávkový formulář pro NEčlenské obce naleznete na stránkách organizátora.

Pro zástupce členských obcí Svazu opět se slevou pouze při objednání přes stránku:

www.smocr.cz/cs/kalendar-skoleni-pro-obce

ZDROJ: organizátor seminářů společnost Aliaves & Co., a.s.