27.01.2020

Odborný garant Sekce regionálního rozvoje a zahraničních vztahů Svazu měst a obcí ČR

Svaz měst a obcí ČR vypisuje výběrové řízení na pozici odborný garant pro oblast mezinárodní spolupráce v Sekci regionálního rozvoje a zahraničních vztahů

Základní pracovní náplň: zpracování stanovisek a podkladů pro jednání; připomínkování strategických dokumentů či legislativy; příprava a zpracování projektových žádostí; realizace a řízení národních i mezinárodních projektů; zajišťování programu pro zahraniční delegace; publikační činnost; konzultační činnost obcím v oblasti čerpání národních a evropských dotací a projektových námětů; účast a reprezentace zájmů Svazu na jednáních na národní i evropské úrovni; příprava a realizace akcí (semináře/konference apod.) na národní i mezinárodní úrovni

Požadavky na uchazeče:

  • vysokoškolské vzdělání nejlépe v oboru rozvojová studia, mezinárodní vztahy, regionální rozvoj či veřejná správa
  • praxe v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce a projektovém managmentu
  • orientace v oblasti veřejné správy, udržitelného rozvoje, národních i evropských politik a dotací pro obce
  • aktivní znalost anglického jazyka (minim. B1)
  • výhodou aktivní znalost ruského či francouzského jazyka na pokročilé úrovni
  • zkušenost s odbornou i logistickou přípravou akcí (semináře, konference apod.)
  • samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excel)
  • řidičský průkaz sk. B a praxe v řízení motorových vozidel

Nabízíme:

  • zajímavou práci v respektované organizaci hájící zájmy místních samospráv na národní, evropské a mezinárodní úrovni
  • účast na tuzemských i zahraničních pracovních cestách
  • pružnou pracovní dobu
  • zázemí v kanceláři v centru Prahy s výbornou dostupností MHD
  • platové podmínky v relacích veřejné správy
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na stravování a volnočasové aktivity
  • po dohodě i možnost práce z domova (home office)

Pracovní vztah: plný úvazek na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou

Předpokládaný termín nástupu: od 1. 4. 2020 (případně dle dohody)

Místo pracoviště: 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4, www.smocr.cz

Kontakt: Mgr. Šárka Řechková (rechkova@smocr.cz), Ing. David Škorňa (skorna@smocr.cz).

Na uvedené e-mailové adresy zašlete do 14. února 2020 strukturovaný životopis a motivační dopis. V záhlaví uveďte text „Přihláška do výběrového řízení – odborný garant Sekce regionálního rozvoje a zahraničních vztahů“.