Projektový tým CSS

  ředitel/garant    
Antonín Lízner vedoucí projektový manažer 731 579 718 lizner@smocr.cz
Katarína Berounová projektový manažer 603 258 115 berounova@smocr.cz
  asistent projektového týmu    
  specialista analytik vzdělávacích procesů    
Michal Dvořák manažer odborného vzdělávání 773 229 749 dvorak@smocr.cz
Finanční tým    
Dominika Jadrná vedoucí finančního týmu 730 154 530 jadrna@smocr.cz
Lucie Snížková finanční manažer 730 894 851 snizkova@smocr.cz
Karolína Jirků (dříve Šnajdrová) finanční manažer 730 894 898 snajdrova@smocr.cz
Martina Hodačová finanční manažer 730 894 909 hodacova@smocr.cz
Monika Bílá finanční asistent / personalista 730 894 899 bila@smocr.cz
Odborně evaluační tým      
Jan Stejskal vedoucí odborně-evaluačního týmu 731 435 013 stejskal@smocr.cz
Šárka Ivana Hrubešová asistent odborně-evaluačního týmu 730 151 371 hrubesova@smocr.cz
Pavla Doležalová specialista senior 730 894 912 dolezalova@smocr.cz
Aneta Matějková specialista junior 730 894 853 matejkova@smocr.cz
Jakub Mikšík specialista junior 730 894 904 miksik@smocr.cz
Kristýna Weissová specialista junior pro oblast VZ 730 894 901 weissova@smocr.cz
Právní tým      
David Bohadlo vedoucí právní specialista 774 407 593 bohadlo@smocr.cz
Ivona Mottlová vedoucí právní specialista 730 894 921 mottlova@smocr.cz
Pavel Ralaus právní specialista 730 894 891 ralaus@smocr.cz 
Marek Chadima  právní specialista 730 894 902 chadima@smocr.cz
Veronika Svobodová právní specialista pro oblast VZ 730 100 065 svobodova.v@smocr.cz
Monika Kotasová právní specialista pro oblast VZ 730 156 919 kotasova@smocr.cz
Vít Křížka právní specialista na ochranu osobních údajů 730 894 854 krizka@smocr.cz
Lenka Dušková odbortný asistent právního týmu 730 894 929 duskova@smocr.cz
Marius Svoboda odborný asistent právního týmu pro oblast VZ 730 151 370 svoboda@smocr.cz
Komunikace s DSO      
Robert Zeman 2-Expert na komunikaci    730 894 852 zeman@smocr.cz
Jaroslav Šlechta 4-Expert na komunikaci      774 179 009 slechta@smocr.cz
David Novák 5-Expert na komunikaci  724 181 698 novak@smocr.cz
Bronislava Bolcková 1-Expert na komunikaci  730 894 903 bolckova@smocr.cz
Ivana Červinková 3-Expert na komunikaci  724 181 361 cerv.i@seznam.cz; cervinkova@smocr.cz