19.01.2021

SECO - ČESKÝ ZAHRADNÍ TRAKTOR DO ČESKÉ OBCE

Za zvýhodněné ceny mohou členové Svazu měst a obcí ČR nakupovat zahradní techniku, příslušenství a služby od společnosti Seco Industries, s.r.o. Jejich nejpoužívanějšími zahradními traktory pro údržbu firemních a sportovních areálů či obecních pozemků jsou modely Starjet s vysokozdvižným vyklápěním sběrného koše. Informace nejen o těchto zahradních traktorech najdete na www.seco-traktory.cz.

 

STARJET P4

Jednoznačně nejprodávanějším modelem mezi košovými traktory je již několik sezón po sobě právě tento model STARJET P4. Oproti variantě P3 disponuje výrazně větším sběrným košem, silným dvouválcovým motorem Briggs & Stratton řady Commercial series, profesionální hydrostatickou převodovkou s uzávěrkou a palcovými poloosami. Model P4 cílí na zákazníky, kteří za své peníze chtějí špičkový stroj.

Více na: Starjet P4 - Zahradní traktor | TRÁVOBORCI Z JIČÍNA (seco-traktory.cz)

 

STARJET P4 4x4

Díky zvýšené poptávce po cenově dostupnějším stroji, který by zvládl sekání trávy i ve svažitějším terénu, jsme se rozhodli uvést na trh model s pohonem 4x4 vycházející z klasického Starjetu P4. Tento traktor využívá stejného profesionálního pohonu jako naše zbývající traktory i komunální mulčery, čímž jasně deklasuje veškerou současnou konkurenci. Požádejte svého prodejce o ukázku stroje v terénu!

Více na: Starjet P4 4x4 - Zahradní traktor | TRÁVOBORCI Z JIČÍNA (seco-traktory.cz)

 

STARJET P5

Jeho základ vychází z modelu P4, kvůli specifickým požadavkům na životnost byl však na mnoha místech upraven, zesílen, zodolněn a doplněn o tempomat. Velmi zajímavou alternativou ke standardnímu stroji je montáž příplatkového žacího ústrojí o záběru 122 cm nebo 110 cm mulčovače.

Více na: Starjet P5 - Zahradní traktor | TRÁVOBORCI Z JIČÍNA (seco-traktory.cz)

 

 

 

STARJET P6

Oproti předchozímu modelu je P6 vybaven výkonnějším motorem a rozsáhlou komfortní výbavou. Z toho nejzásadnějšího se jedná o motor Vanguard, nastavitelný volant s ovládací koulí a multifunkční display, který přímo na palubní desce zobrazuje plný zásobník, informace o stavu akumulátoru, mazání motoru a aktivaci parkovací brzdy. Díky této výbavě si údržbu vašeho pozemku užijete s úsměvem.

Více na: Starjet P6 - Zahradní traktor | TRÁVOBORCI Z JIČÍNA (seco-traktory.cz)

 

 

STARJET P6 4x4

Posledním z klasických Starjetů je tento model s pohonem všech kol. Co se týče svahové dostupnosti, nemá mezi košovými traktory konkurenci. Dvojice profesionálních převodovek Tuff Torq a Kanzaki zajišťuje špičkovou manévrovatelnost v terénu. Trakci je možno dále zvýšit montáží příplatkových pneumatik. Právě tento stroj je ideálním pomocníkem při zimní údržbě.

Více na: Starjet P6 4x4 - Zahradní traktor | TRÁVOBORCI Z JIČÍNA (seco-traktory.cz)

 

 

STARJET P6 PRO

Prvním z těchto speciálních strojů je model STARJET P6 PRO. Vychází ze standardního traktoru P6, na rozdíl od něj je však vybaven silnější převodovkou a jinou košovou nástavbou. Právě vysokozdvižný koš se vzdáleným vyklápěním dělá z tohoto Starjetu ideální náčiní k sekání velkých ploch, jelikož zde odpadá nutnost nakládat posekanou trávu ručně.

Více na: Starjet P6 PRO - Zahradní traktor | TRÁVOBORCI Z JIČÍNA (seco-traktory.cz)

 

 

 STARJET P6 4x4 PRO

Stejně jako u předchozío modelu, tak i zde najdeme shodnou techniku, navíc doplněnou o pohon všech kol. Toto řešení dále rozšiřuje možnost použití stroje, což ocení zejména obce či firmy zabývající se službou sečením trávy. Svahová dostupnost je i přes košovou nástavbu stále velmi dobrá, kompaktní rozměry stroje zaručují jeho perfektní manévrovatelnost. 

Více na: Starjet P6 4x4 PRO - Zahradní traktor | TRÁVOBORCI Z JIČÍNA (seco-traktory.cz)

 

 

 

gallery