25.03.2020

Seco traktory

Za zvýhodněné ceny mohou členové Svazu měst a obcí ČR nakupovat zahradní techniku, příslušenství a služby od společnosti Seco Industries, s.r.o. Jejich nejpoužívanějšími zahradními traktory pro údržbu firemních a sportovních areálů či obecních pozemků jsou modely Starjet s vysokozdvižným vyklápěním sběrného koše. Informace nejen o těchto zahradních traktorech najdete na www.seco-traktory.cz.

STARJET UJ 102-23 P6 PRO Prvním z těchto speciálních strojů je model Starjet P6 PRO. Vychází ze standardního traktoru P6, na rozdíl od něj je však vybaven silnější převodovkou a jinou košovou nástavbou. Právě vysokozdvižný koš se vzdáleným vyklápěním dělá z tohoto Starjetu ideální náčiní k sekání velkých ploch, jelikož zde odpadá nutnost nakládat posekanou trávu ručně. 
 Více na www.seco-traktory.cz/traktor/5/starjet-uj-102-23-p6-pro

STARJET UJ 102-23 P6 4x4 PRO Stejně jako u předchozího modelu, i zde najdeme stejnou techniku, navíc s pohonem všech čtyř kol. Toto řešení dále rozšiřuje možnost použití stroje, což ocení zejména obce či firmy zabývající se službou sečením trávy. Svahová dostupnost je i přes košovou nástavbu stále velmi dobrá, kompaktní rozměry stroje zaručují jeho perfektní manévrovatelnost. 
 Více na www.seco-traktory.cz/traktor/7/starjet-uj-102-23-p6-4x4-pro