10.10.2023

Internetový mapový server GObec - nabídka od společnosti GPlus s.r.o. za zvýhodněných podmínek

Svaz měst a obcí ČR uzavřel v listopadu roku 2018 smlouvu o spolupráci s firmou GPlus s.r.o. provozující internetový mapový server GObec.

GPlus s.r.o. se stalo partnerem Svazu měst a obcí ČR a bude podle této smlouvy poskytovat členům Svazu svůj produkt za výhodných podmínek.

GObec je kompletně internetová mapová aplikace, kterou v současnosti využívá přes 600 obcí a měst v ČR. GObec je prověřena jak z hlediska funkčnosti, tak i poskytovaných služeb – zabezpečení dat, GDPR a smluvního vztahu. Podmínky pro jednotlivé obce a města (členy SMO ČR) jsou tedy garantovány uzavřenou smlouvou.

Máte on-line přístup do katastru nemovitostí přes dálkový přístup, 50 typů pasportů, mobilní aplikaci pro sběr dat terénu, správu hrobových míst, hlášení závad. Vše v jednom moderním, internetovém prostředí. Jsme plně kompatibilní s JDTM  ČR.

GObec to jsou mapové vrstvy, funkce, moduly: on-line přístup do katastru nemovitostí přes dálkový přístup WSDP, 50 typů pasportů, mobilní aplikace pro sběr dat v terénu, správa hrobových míst, hlášení závad. Vše v jednom moderním, internetovém prostředí ve veřejné a zabezpečené části projektu. 

Jsme plně kompatibilní s JDTM ČR a našim zákazníkům zajistíme komunikaci s JDTM, převody Vašich dat a vkládání, měření v terénu, funkci editora pro Vaši obec/město.

Více informací o aplikaci GObec najdete na webu www.gobec.cz, pro cenovou nabídku na provoz nebo nezávaznou prezentaci aplikace kontaktujte firmu GPlus s.r.o.

 

ODKAZY:

Nabídka pro členy SMO ČR

Vzorový projekt - obec Němčice 

Vzorový projekt – město Kostelec nad Orlicí

 

KONTAKT:

Firma: GPlus s.r.o.

Zástupce: Ing. Radek Kacetl, jednatel

Mail: radek.kacetl@gplus.cz

Tel: 608 077 074

Web: www.gplus.cz

Web serveru GObec: www.gobec.cz