29.12.2014

Přihlašujte se do vzdělávacího a mentoringového programu

V rámci projektu Ženy a muži v rovnováze, jehož partnerem je Svaz, se političky a ženy, které mají chuť se do politiky zapojit, mohou zdarma zúčastnit vzdělávacího a mentoringového programu. Přihlášky se životopisy lze posílat do 16. ledna 2015.  (Foto: stockimages / FreeDigitalPhotos.net)

V rámci projektu Ženy a muži v rovnováze, jehož partnerem je Svaz, se političky a ženy, které mají chuť se do politiky zapojit, mohou zúčastnit dvou unikátních programů: vzdělávacího a mentoringového. Oba zajišťuje Fórum 50 %, které zdarma nabízí možnost zdokonalit se v dovednostech potřebných k politické práci a příležitost získávat zkušenosti. Přihlásit se mohou jak mentorky (zkušené političky) nebo mentees (začínající političky). Programy se budou konat od února 2015 do dubna 2016.

Přihlášky se životopisy lze zasílat do 16. ledna 2015Více informací najdete: 

Cílem programů je spolupráce a vzájemné předávání zkušeností a informací formou osobních setkání a pomocí elektronických médií. Při organizaci se čerpá z expertízy dánské organizace KVINFO, která se mentoringem zabývá již mnoho let. Navazuje se také na probíhající mezinárodní mentoringový program se skandinávskými političkami.

 

Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.