07.10.2015

Mezinárodní konference „Rovné příležitosti na úrovni obcí a měst“

V Kaiserštejnském paláci v Praze se ve čtvrtek 22. října 2015 uskuteční mezinárodní konference „Rovné příležitosti na úrovni obcí a měst“. Zúčastní se jí ministr Jiří Dienstbier, velvyslankyně Norského království Siri Ellen Sletner,  místopředsedkyně Senátu Miluše Horská, náměstkyně ministra vnitra Jana Vildumetzová či předseda Svazu František Lukl.

Pod záštitou a za účasti ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřího Dienstbiera se v Kaiserštejnském paláci v Praze ve čtvrtek 22. října 2015 uskuteční mezinárodní konference „Rovné příležitosti na úrovni obcí a měst“. Bude se konat v rámci projektu Ženy a muži v rovnováze, podpořeného Nadací Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů, na jehož realizaci se podílí Svaz měst a obcí ČR.

Na akci mimo jiné vystoupí místopředsedkyně Senátu Miluše Horská, velvyslankyně Norského království v ČR Siri Ellen Sletner či náměstkyně ministra vnitra pro veřejnou správu a legislativu Jana Vildumetzová. Chybět nebude ani předseda Svazu a starosta Kyjova František Lukl.

Program si můžete stáhnout níže - změna vyhrazena.

Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.