07.02.2018

Konzultační dny k problematice bydlení v roce 2018

Upozorňujeme, že Ministerstvo pro místní rozvoj pořádá bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.

 

 

Ministerstvo pro místní rozvoj na základě dosavadních zkušeností nadále v roce 2018 pořádá bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.

Časový plán konzultačních dnů k problematice bydlení na rok 2018:
  • 3. dubna 2018
  • 5. června 2018
  • 2. října 2018
  • 4. prosince 2018
Konzultační dny MMR k bytové problematice se uskuteční v budově MMR v jednacím sále AVI  (prostory bývalého Černého divadla), vchod z ulice Pařížské č. 4, od 10.00 hod. do 12.00 hod.

Další informace naleznete na stránkách MMR.

Zdroj: MMR
Zveřejnila: Mgr. Michaela Papírníková Jurečková