16.05.2016

Konference Podpora seniorů na úrovni obcí a měst - představení řečníků

Pokud se chystáte na konferenci Podpora seniorů na úrovni obcí a měst, jistě si rádi přečtete, kdo bude na konferenci vystupovat. Pro ty, kteří váhají, bychom chtěli jen uvést, že počet míst je omezený a v současné chvíli je k dispozici posledních dvacet míst. Více informací v článku.

Pokud se chystáte na konferenci Podpora seniorů na úrovni obcí a měst, jistě si rádi přečtete, kdo bude na konferenci vystupovat. Pro ty, kteří váhají, bychom chtěli jen uvést, že počet míst je omezený a v současné chvíli je k dispozici posledních dvacet míst. 

Zahájení konference se ujme charismatická Biljana Weber,  generální ředitelka společnosti Microsoft, s.ro., která byla do funkce jmenována s platností od 2. července 2013. Přišla ze slovinské pobočky společnosti Microsoft, kde od roku 2010 působila na pozici generální ředitelky a byla zodpovědná za posilování pozice společnosti na domácím trhu. Za dosažené výsledky obdržela prestižní ocenění Chairman Award.Před příchodem do Microsoftu pracovala ve společnosti IBM, kde od roku 1992 zastávala různé vedoucí pozice v rámci regionu střední a východní Evropy.
Biljana Weber vystudovala obor Podniková ekonomika na University of Sarajevo a následně získala titul MBA na The Open University Business School ve Velké Británii.

Dalším, kdo konferenci za pořádající organizace uvede, bude výkonný ředitel Svazu měst a obcí Dan Jiránek, po němž slavnostní zahájení uzavře ředitel Diakonie Českobratrské církve Petr Haška. Funkce ředitele a předsedy správní rady Diakonie ČCE se Petr Haška ujal v dubnu roku 2014. V Diakonii nicméně působí více než 25 let, významně je spjat se seniorským domovem Diakonie v Myslibořicích na Třebíčsku, kde začínal jako zástupce ředitele a vedoucí hospodářství. Petr Haška je absolventem ekumenické teologie na ETF UK v Praze. Je ženatý a s manželkou Libuší májí šest dětí. 

Po slavnostním zahájení bude následovat vystoupení jednotlivých řečníků, s nimiž se můžete seznámit v přiloženém dokumentu, jež bude až do konference průběžně aktualizován. 

Za zmínku jistě stojí i tzv. "žlutá sekce", kterou budou tvořit zástupci municipalit, kteří mají s péčí o seniory na měst a obcí bohaté zkušenosti, a kteří vám rádi během (m)eating pointů - snídaně a oběd - zodpoví vaše dotazy. Poznáte je podle "žluté visačky". 

Součástí konference bude také výstava fotografií, interaktivní tabule s vizitkami, panelová diskuze na závěr a také tisková konference. 

Tato akce proběhne v unikátních prostorách sídla společnosti Microsoft a pokud byste se rádi registrovali, máte poslední možnost.

Děvět z deseti lidí si přeje prožít život doma. Devět z deseti lidí umírá v ústavech. Změňme to!

Konference "Podpora seniorů na úrovni obcí a měst" (seniorské bydlení, život v domácím prostředí, sounáležitost s komunitou). 
kdy: 24.5.2016 od 9:00 - 15:30 (16:00)
kde: Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 - Brumlovka 
registrace: zde