10.12.2018

Fórum Zlaté koruny na téma bydlení

V úterý 11. prosince se bude konat Fórum Zlaté koruny na téma Bydlení. Záštitu nad Fórem převzala ministryně financí Alena Schillerová a guvernér České národní banky Jiří Rusnok. Samotné Fórum bude rozděleno do 3 tematických bloků. V první části bude diskutovat například ministryně pro místní rozvoj

V úterý 11. prosince se bude konat Fórum Zlaté koruny na téma Bydlení. Záštitu nad Fórem převzala ministryně financí Alena Schillerová a guvernér České národní banky Jiří Rusnok. Samotné Fórum bude rozděleno do 3 tematických bloků. V první části bude diskutovat například ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová a prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý o problematice s nabídkou bydlení a tím spojeným stavebním zákonem. Druhá část Fóra se bude věnovat financování bydlení a hlavními řečníky budou například ministryně financí Alena Schillerová a ředitel sekce finanční stability České národní banky Jan Frait. Třetí blok se bude věnovat nejkrizovějšímu regionu České republiky, problémům Prahy.

Fóra se konají od roku 2007 pod záštitou ministrů financí a významně přispívají k otevřené diskusi mezi politiky, ekonomy, zástupci finanční sféry, průmyslu, školství i širokou veřejností. Tím, že se vždy konají na aktuální témata, mají výraznou mediální odezvu, a to díky zprávám v centrálních denících, televizním přenosům i online na internetu. V minulosti se Fóra zúčastnili Miloš Zeman, Andrej Babiš, Jiří Rusnok, Jaroslav Hanák, Michal Mejstřík, Miroslav Singer, Eva Zamrazilová a další. Součástí projektu Zlatá koruna je i soutěž finančních produktů, kterou pořádáme již od roku 2003.

Vzhledem ke spolupráci se Zlatou korunou, máte možnost přihlásit se na Fórum s 50% slevou. Původní cena je 3 900 Kč, cena po slevě je tedy 1 950 Kč (součástí ceny je i občerstvení a konferenční složky). Stačí, pokud v přihlašovacím formuláři zaškrtnete políčko zástupce partnera Fóra Zlaté koruny a v poli Společnost uvedete SMOCR 50.

Průběžné informace o Fóru včetně odkazu na registrační formulář naleznete na:

http://www.zlatakoruna.info/forum/forum-zlate-koruny-bydleni

 Zdroj: Zlatá Koruna