06.03.2008

Aktualizace údajů

Od počátku roku Vám pravidelně zasíláme elektronický zpravodaj, ve kterém stručně upozorňujeme na důležitá témata, která by neměla uniknout Vaší pozornosti. Z mnoha adres se nám ale vrací jako nedoručitelný. V této souvislosti si Vás dovolujeme požádat o aktualizaci některých základních údajů o Vaší obci/městysi/městě. Děkujeme všem, kteří si najdou chvilku času a přiložený dotazník vyplní.

Pravidelně všem registrovaným posíláme elektronický zpravodaj (k jeho odběru se můžete přihlásit vyplněním registračního formuláře), ve kterém informujeme o legislativních změnách, novinkách na webu, dění ve Svazu či zveme na zajímavé akce. Občas se stává, že se nám z některých adres newsletter vrací jako nedoručitelný.

I v této souvislosti nebo při jakékoliv změně údajů o vaší obci či městě, abychom spolu mohli efektivně komunikovat, si vás dovolujeme požádat o spolupráci. A to vyplnění dotazníku "Aktualizace údajů", který najdete zde

Vyplněné dotazníky můžete posílat e-mailem na adresu: fanta@smocr.cz, poštou na naši adresu (http://www.smocr.cz/cz/kontakty/default.aspx) nebo datovou schránkou: ID 5fkgwn3.