24.10.2018

Peer Review platformy nabízí spolupráci v rámci programu INTERREG EUROPE

Pokud je Vaše organizace zodpovědná za provádění místních a regionálních politik, zejména řízením strukturálních fondů, neváhejte se přihlásit do Policy Learning Platform v programu INTERREG EUROPE. Máte zájem o rady jak nejlépe aplikovat svoji politiku?

Pokud je Vaše organizace zodpovědná za provádění místních a regionálních politik, zejména řízením strukturálních fondů, neváhejte se přihlásit do Policy Learning Platform v programu INTERREG EUROPE.

Máte zájem o rady jak nejlépe aplikovat svoji politiku? Chtěli byste se kontaktovat s jinými regiony a získat více informací o jejich postupech?

Až do konce října se můžete zapojit do INTERREG EUROPE Policy Learning Platform a zúčastnit se Peer Review (návštěv odborníků z podobně zaměřených regionů, hodnocení Vašich postupů, předávání zkušeností, návrhů, řešení a doporučení…) a dostat tak zpětnou vazbu a náměty k tématu, kterým se aktuálně ve svém regionu zabýváte.

Pokud jste zaregistrováni v INTERREG EUROPE Community a Vaše organizace je zodpovědná za provádění místních a regionálních politik, zejména řízením SF, neváhejte tohoto nástroje využít a kontaktujte experty.

Více informací naleznete na specializovaném webu s prokliky na stránky programu INTERREG EUROPE zde.