30.05.2017

Dotazník pro obce a města k budoucí kohezní politice

Svaz se připravuje na další programové období po roce 2021. Potřebujeme mít jasné argumenty pro podporu tuzemských měst a obcí k podobě budoucí kohezní politiky. Spustili jsme proto dotazníkové šetření, kterým zjišťujeme problémy a potenciály rozvoje měst a obcí. Zapojte se i vy!

Jak jsme váš již v tomto článku informovali, také Svaz se připravuje na další programové období po roce 2021. Potřebujeme mít jasné argumenty pro podporu tuzemských měst a obcí k podobě budoucí kohezní politiky. Spustili jsme proto dotazníkové šetření, kterým zjišťujeme problémy a potenciály rozvoje měst a obcí.

                                          

vstup do dotazníku

 

 

 

Vyplnění dotazníku zabere zhruba 30-40 minut. Dotazník je možné vyplnit elektronicky na tomto odkaze, případně papírově (níže v příloze ke stažení) a zaslat poštou (Svaz měst a obcí České republiky, 5. května 1640/65, 140 00 Praha 4). Dotazník bude možné vyplnit až do pátku 2. června 2017. V případě dotazů kontaktujte Adélu Bohuslavovou, tel.: +420 734 484 300, email: adela.bohuslavova@mepco.cz.    
 

Čím vyšší počet respondentů se dotazníkového šetření zúčastní, tím relevantnější budou podklady pro analýzu potřeb měst a obcí.

 

 

Dotace na tento projekt byla poskytnuta
ze zdrojů Ministerstva pro místní rozvoj.