06.05.2020

Změna termínu: 6. ročník Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020 se bude konat až v říjnu

Na 6. ročník Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020 pro členy Svazu s 20% slevou. Konference se bude konat v Praze v novém termínu 13.10.2020 pod záštitou Svazu. Kapacita konference je omezena!

Svaz měst a obcí ČR poskytl akci záštitu a pořádatel akce, společnost Mascotte s.r.o., opět pro zástupce členských obcí Svazu nabízí vstupné s 20% slevou.

Konference probíhá od roku 2015. Cílem tohoto ročníku je, tak jako u předchozích ročníků, další rozšíření znalostí a seznámení zástupců škol a jejich zřizovatelů, pracovníků státní správy a samosprávy (kraje, města, obce) s možnostmi financování, normami, ale i technickými možnostmi a podmínkami při komplexním zabezpečení školských zařízení s ohledem na maximální možnou ochranu žáků, pedagogů i návštěvníků škol nejen před možnými útoky tzv. šílených střelců, před vandalismem nebo krádežemi, avšak i před stále silnějšími vlivy, který přináší „pobyt“ v on-line světě.

Hlavní témata:

  • BEZPEČNĚ (NEJEN) NA SÍTÍCH
  • ŠKOLA VS. NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE
  • SDÍLÍME ZKUŠENOSTI aneb JAK TO FUNGUJE U NÁS
Termín:   13 10. 2020, 9:00 - 15:30 hodin
Místo:     CONFERENČNÍ CETRUM CITY - sál Empiria
Přesná adresa:  Na Strži 65/1702, Praha 4 – Pankrác

Pro zlevněnou registraci kontaktujte prosím Ing. Kateřinu Borskou, koordinátorku konference, emailem: k.borska@mascotte.cz

Více informací o konferenci včetně aktuálního počtu přihlášených naleznete na oficiálních stránkách: www.bezpecnaskola2020.cz/zakladni-informace.html