01.03.2022

Veletrhy FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM startují již tento týden. Pro zástupce členských obcí Svazu je vstup zdarma.

Veletrhy FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM proběhnou letos 3. - 5. 3. 2022 opět v pražských Letňanech. Svaz měst a obcí nad akcemi poskytl záštitu.

9. ročník veletrhu FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy. Veletrh FOR PASIV nabídne i pro poučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. Každodenní program doplní opět o Poradenské centrum, které propojí návštěvníka přímo s odborníkem v požadovaném oboru.

14. ročník veletrhu FOR WOOD je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. Dává obrovské možnosti investorům, kteří se chtějí osobně setkat se zastoupením jednotlivých firem a dozvědět se tak obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách.

9. ročník veletrhu FOR THERM 2022 je specializovaný na krby, kamna a kotle. Veletrh se zaměří především na koncového zákazníka. Stane se tak jednou z největších jarních akcí v oblasti vytápění, doplní tak veletrh FOR PASIV, který je zaměřen mimo jiné i na alternativní zdroje energie a vzduchotechniku. Návštěvník si tak přijde na kompletní nabídku z oblasti vytápění a nízkoenergetického bydlení. Krby, kamna i kotle mají své místo v dotačních titulech, ale také úzce souvisejí s novými trendy stavebnictví zaměřující se na technologie vytápění ekologickým palivem, které dodržují přísné evropské emisní normy. Návštěvníky tak čeká řada novinek a široká nabídka od prestižních výrobců, dovozců a prodejců.


Termín: 3.-5. 3. 2022
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

Pro bezplatnou vstupenku se registrujte přes tento odkaz. Do kolonky společnost uveďte Svaz měst a obcí ČR.


ZDROJ: pořadatel veletrhů, společnost ABF, a.s.