13.08.2018

Úspory energie v obcích a snížení světelného znečištění

Rekonstruovat veřejné osvětlení, snížit spotřebu energie a zároveň minimalizovat světelné znečištění ve větší míře než doposud mohou obce a města díky novým dotačním výzvám. Přijďte si poslechnout, jaké jsou možnosti podpory. Seminář se koná 12. září 2018 v Praze a 19. září 2018 v Olomouci. Vstup na seminář je pro registrované zdarma.

Rekonstruovat veřejné osvětlení, snížit spotřebu energie a zároveň minimalizovat světelné znečištění ve větší míře než doposud mohou obce a města díky novým dotačním výzvám z dílny Ministerstva životního prostředí a Ministerstva průmyslu a obchodu. Přijďte si poslechnout, jak velkou dotaci můžete získat na rekonstrukci veřejného osvětlení z programu EFEKT a z Národního programu Životní prostředí (NPŽP) nebo na rekonstrukci veřejných budov z Operačního programu Životní prostředí. Dozvíte se také, jakým způsobem vám dotace pomůže snížit či předejít světelnému znečištění ve vaší obci.

V průběhu semináře bude vyhrazen čas i pro dotazy a individuální konzultace. Vstup na seminář je pro registrované zdarma, registrace na www.unni-konference.cz.. V případě dotazů pište na seminare@sfzp.cz.

Termíny:

  • 12. září 2018 / Praha - Magistrát hl. města Prahy, Mariánské náměstí 2, Praha 1, sál zastupitelstva
  • 19. září 2018 / Olomouc - Magistrát města Olomouce, Hynaisova 10, Olomouc, přednáškový sál