11.05.2022

ÚOHS připravuje pro města a obce další vzdělávací akce v oblasti veřejného zadávání. Obsah podzimního semináře můžete ovlivnit i vy.

15. a 16 června se v Brně uskuteční konference k problematice veřejné podpory. Akci pořádá Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, který tak navazuje na snahu klást důraz nejen na svou funkci kontrolní, ale i na preventivně vzdělávací aktivity pro veřejné zadavatele.

Konference k problematice veřejné podpory

Uskuteční se ve středu a čtvrtek, 15. a 16. června 2022, v sídle Úřadu v Brně (třída Kpt. Jaroše 1926/7, Brno).

Na konferenci budou představeny novinky, události a změny v předpisech, ke kterým došlo za uplynulý rok. Převažujícím tématem prvního dne konference bude problematika ochrany klimatu a životního prostředí z pohledu pravidel pro veřejnou podporu. Druhý den konference bude věnován otázkám podpory v oblasti sportu a cestovního ruchu a praktické aplikaci obecného nařízení o blokových výjimkách.

Program naleznete v příloze níže. Registrovat se můžete na stránkách konference, kde naleznete i další informace.

Připravovaný on-line seminář (školení) na přelomu podzimu/zimy 2022

Na přelomu podzimu/zimy 2022 Úřad plánuje uspořádat on-line školení/seminář pro poskytovatele podpory, zaměřené na financování služeb obecného hospodářského zájmu dle Rozhodnutí SOHZ* a související informační povinnost.

Víte o oblasti, na kterou byste se chtěli zaměřit? Nezávazně se registrujte a spolu s registrací zašlete podněty i na další oblasti veřejné podpory, na které by se on-line seminář měl zaměřit.

Nezávaznou registraci s případnými tipy na další oblasti, které by Vás zajímaly, zasílejte na email marketa.mlcuchova@uohs.cz (v kopii prosíme adresujte také na paní vedoucí Mgr. Libuši Bílou, email: libuse.bila@uohs.cz).