04.10.2019

Seminář Podpora obcí v boji se suchem a nedostatkem vody

Seminář se zaměří zejména na chystanou finanční podporu výstavby a modernizace vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. Představeny budou i dostupné dotace na efektivní hospodaření s dešťovou vodou a posílení zdrojů pitné vody. Účastníci budou seznámeni s novým dotačním programem na výsadbu komunitní zeleně, s nabídkou z Norských fondů a s novým elektronickým systémem pro podání žádostí AIS SFŽP ČR.

Státní fond životního prostředí ČR pořádá v první polovině října cyklus čtyř seminářů na téma: Podpora obcí v boji se suchem a nedostatkem vody.

Semináře se zaměří zejména na chystanou finanční podporu výstavby a modernizace vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. Představeny budou i dostupné dotace na efektivní hospodaření s dešťovou vodou a posílení zdrojů pitné vody. Účastníci budou seznámeni s novým dotačním programem na výsadbu komunitní zeleně, s nabídkou z Norských fondů a s novým elektronickým systémem pro podání žádostí AIS SFŽP ČR.

Semináře se uskuteční v termínech 8. – 16. října v Třebíči, Prostějově, Strakonicích a Roudnici nad Labem. Vstup je zdarma na základě registrace.

Pozvánka ke stažení níže. Další informace k seminářům včetně registrace jsou dostupné zde.