10.10.2019

Seminář k přechodu na DVB-T2

Z organizačních důvodů byl seminář ve středu 23. října 2019 ZRUŠEN! Zústává termín 24. října 2019 od 9. 30 hod. Děkujeme za pochopení.


Zajistěte, aby lidé ve vaší obci nepřišli během Vánoc o programy České televize! Blíží se přechod na DVB-T2, nový digitální standard televizního vysílání. Série seminářů určené zástupcům měst a obcí poskytnou nejen podrobné informace k bezproblémovému přechodu na DVB-T2 (jako první se uskuteční pro zástupce městských částí hl. m. Prahy a obcí Středočeského kraje). Účastníci rovněž získají mediální balíček k přechodu na DVB-T2, který mohou dále distribuovat svým občanům prostřednictvím svých komunikačních kanálů.

Z organizačních důvodů byl seminář ve středu 23. října 2019 ZRUŠEN!  Zústává termín 24. října 2019 od 9. 30 hodDěkujeme za pochopení.

Blíží se přechod na DVB-T2, nový digitální standard televizního vysílání. Seminář, který pořádá Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci se Svazem měst a obcí ČR. Seminář je určený zástupcům měst a obcí. Poskytne nejen podrobné informace k bezproblémovému přechodu na DVB-T2, ale účastníci rovněž získají mediální balíček k přechodu na DVB-T2, který mohou dále distribuovat občanům prostřednictvím svých komunikačních kanálů - další podrobnosti najdete v níže přiložené pozvánce a programu ke stažení.

Ve čtvrtek 24. října 2019 se uskuteční seminář pro zástupce městských částí hl. m. Prahy a obcí Středočeského kraje. Termíny pro další kraje budou vypsány následně.

Účast na semináři je zdarma na základě registrace zde.

Další informace získáte na Odboru komunikace Ministerstva průmyslu a obchodu, telefon 224 852 461.