26.05.2018

Seminář: EPC a dotace ve veřejné správě

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov pořádá dne 6. června 2018 v Olomouci seminář, jehož účelem je seznámit účastníky s metodou EPC ((Energy Performance Contracting neboli energetické služby se zárukou), se základními aspekty zadávacího řízení na poskytovatele energetických služeb a výhodami tohoto přístupu ke zvyšování energetické účinnosti v budovách. V současné době je možné umocnit pozitivní efekty metody EPC jejím spojením s dotační podporou poskytovanou v rámci Operačního programu životní prostředí a maximalizovat tak dosažitelné úspory energií a peněz.

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov pořádá  seminář, jehož účelem je seznámit účastníky s metodou EPC ((Energy Performance Contracting neboli energetické služby se zárukou), se základními aspekty zadávacího řízení na poskytovatele energetických služeb a výhodami tohoto přístupu ke zvyšování energetické účinnosti v budovách. V současné době je možné umocnit pozitivní efekty metody EPC jejím spojením s dotační podporou poskytovanou v rámci Operačního programu životní prostředí a maximalizovat tak dosažitelné úspory energií a peněz.

Konání akce:  06.06.2018 - 09:15

Místo konání: Regionální centrum Olomouc, Jeremenkova 40b, Olomouc

 

Online registrace je zde, případně na mail office@apes.cz.

Přijďte si poslechnout zajímavé informace, které vám mohou pomoci na cestě k modernizaci vašich objektů a nižším nákladům na jejich provoz. Přednášet budou odborníci s mnohaletými zkušenostmi s aplikací metody EPC v ČR a zahraničí.

Seminář je bezplatný a koná se díky podpoře programu EFEKT 2.​

 

Více informací, včetně možnosti přihlášení, naleznete na webu: http://www.uceeb.cz/akce/epc-dotace-ve-verejne-sprave

Zdroj: Univerzitní centrum energeticky efektivních budov
Zveřejnila: Petra Kubařová, SMO ČR