04.12.2019

Pozvánka na 2. ročník akce DEN STAROSTŮ při veletrhu Aquatherm Praha

Svaz měst a obcí České republiky se stal opět spolupořadatelem akce s názvem Den starostů, která se koná při veletrhu Aquatherm Praha, tentokrát v úterý 3. 3. 2020 v Kongresovém sálu pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA - Letňany.

Od 10:00 do 13:00 hodin je pro Vás připraven seminář o aktuálních tématech ze samosprávy.

Účastníci semináře mohou následně bezplatně navštívit veletrh Aquatherm Praha 2020. Tento veletrh je největší akcí tohoto druhu v ČR.

Vstup na seminář a veletrh je pro členy zastupitelstva, úředníky a pracovníky organizačních složek či příspěvkových organizací z členských měst a obcí Svazu měst a obcí ČR zcela zdarma včetně občerstvení a oběda formou rautu po dopoledním semináři.

Stejně jako před dvěma lety, je pro včasné zajištění tohoto bezplatného vstupu nutné se nejpozději do 31. 1. 2020 zaregistrovat prostřednictvím webových stránek veletrhu www.aquatherm-praha.com/cz/registrace-navstevniku-statni-sprava-a-mistni-samosprava, přičemž pro vstup je třeba použít speciální kód, který obdrží naši členové z kanceláře Svazu (platí do vyčerpání kapacity sálu 200 osob).

Vaší registrací tedy získáte následující: 

  • - zdarma vstup na seminář o aktuálních tématech v samosprávě s odborníky;
  • - zdarma vstup na veletrh Aquatherm Praha 2020;
  • - zdarma celodenní parkování na výstavišti.

 

Sledujte stránky veletrhu www.aquatherm-praha.com