16.08.2019

Mezinárodní konference Partnerství pro sociální podnikání

Srdečně Vás zveme na mezinárodní konferenci, která si klade za cíl seznámit účastníky se současnými trendy v oblasti sociálního podnikání v českém i evropském kontextu, diskutovat a posílit roli a vzájemnou spolupráci obcí, měst a krajů, neziskových organizací a komerční sféry v rozvoji sociálního podnikání v ČR.

 

Srdečně Vás zveme na mezinárodní konferenci, která si klade za cíl  seznámit účastníky se současnými trendy v oblasti sociálního podnikání v českém i evropském kontextu, diskutovat a posílit roli a vzájemnou spolupráci obcí, měst a krajů, neziskových organizací a komerční sféry v rozvoji sociálního podnikání v ČR.

Mezi řečníky vystoupí předseda Evropského výboru regionů 
Karl-Heinz Lambertz.

Záštitu akci poskytly Milena Johnová, radní Magistrátu hl. m. Prahy a Miluše Horská, místopředsedkyně Senátu PČR.

Registrace účastníků →
 

Dále na konferenci vystoupí zástupci a zástupkyně Evropského hospodářského a sociálního výboru a Evropské komise, Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva zemědělství ČR, Magistrátu hl. města Prahy, Národní sítě místních akčních skupin, Národní sítě zdravých měst, Asociace krajů, Svazu měst a obcí ČR, Sdružení místních samospráv ČR, organizace People-Planet-Profit a další odborníci a odbornice.

Předběžný program →
 

Vzhledem k omezenému počtu míst prosím registraci považujte za předběžnou. Potvrzení účasti ze strany organizátorů obdržíte na Vámi uvedený e-mail.

Další informace o konferenci můžete odebírat i na Facebooku. Udělá nám radost, když pozvete své kolegy, které téma rozvoje sociálního podnikání může zajímat, ať již preposláním tohoto e-mailu nebo pomocí sociální sítě.

Událost na Facebooku →
Pořadatelé 
Pro Vás dobrovolně!

Organizační tým Platformy Rozvoje NNO a Spiralis tuto konferenci pořádá bez nároku na honorář.

Kontakt