17.10.2018

Mezinárodní inovační veletrh MUNI-EXPO 2019 v Izraeli

Zveme Vás na mezinárodní inovační veletrh MUNI-EXPO 2019, který se uskuteční ve dnech 26. až 28. února 2019 v Tel Avivu. Izrael jako světový lídr na poli inovací zde nabízí významné obchodní a kontaktní příležitosti a mnoho zajímavých námětů. Letošním hlavním tématem jsou inovace a rozvoj v oblasti Smart City.

Zveme Vás na mezinárodní inovační veletrh MUNI-EXPO 2019, který se uskuteční ve dnech 26. až 28. února 2019 v Tel Avivu. Izrael jako světový lídr na poli inovací zde nabízí významné obchodní a kontaktní příležitosti a mnoho zajímavých námětů.

Letošním hlavním tématem jsou inovace a rozvoj v oblasti Smart City. Veletrh představí 170 společností angažovaných v budování „chytrých měst“ a může nabídnout zajímavé impulsy k řešení problémů dopravy, infrastruktury, bezpečnosti a dalších oblastí, před kterými stojí samosprávy obcí a měst i u nás.

 

Na základě osobního dopisu JUDr. Pavla Smutného, presidenta Českoizraelské smíšené obchodní komory (ČISOK), adresovaného Mgr. Františku Luklovi, MPA, předsedovi SMO ČR, tlumočíme nabídku ČISOK poskytnout zástupcům městských samospráv z ČR záštitu a servisní služby prostředníka pro navázání kontaktů k účasti na konferenci MUNI-EXPO 2019.

  

Případní zájemci o tuto konferenci mohou oslovit ČISOK prostřednictvím emailové adresy trade@cisok.cz, kde jim budou zodpovězeny veškeré dotazy. Individuální zájemci budou následně zkontaktováni s partnerskou organizací v Tel Avivu nebo odkázáni přímo na organizátory konference v Izraeli.

Další informace získáte na webových stránkách konference MUNI-EXPO a v přiloženém dokumentu.