20.12.2018

Má vlast cestami proměn - přihlašování do 11. ročníku výstavy

Máte ve svém okolí povedenou rekonstrukci nebo úpravu krajiny? Nebo jste sami tvůrci takové proměny? Pochlubte se svým dílem na výstavě a inspirujte ostatní. Přihlaste svou proměnu do konce února 2019 do 11. ročníku výstavy, který bude zahájen 18. 5. 2019 v Praze na Vyšehradě. Zde výstava setrvá přibližně

Máte ve svém okolí povedenou rekonstrukci nebo úpravu krajiny? Nebo jste sami tvůrci takové proměny? Pochlubte se svým dílem na výstavě a inspirujte ostatní.

Přihlaste svou proměnu do konce února 2019 do 11. ročníku výstavy, který bude zahájen 18. 5. 2019 v Praze na Vyšehradě. Zde výstava setrvá přibližně měsíc, a poté se rozjede v dílčích kolekcích do všech krajů naší vlasti. Nezapomeňte fotit – k výrobě plakátů potřebujeme fotografie před a po rekonstrukci.

Proměněná země

30 let od Sametové revoluce v sídlech a krajině

Výstava Má vlast cestami proměn vstoupí příští rok do 11. ročníku a Vaše město/ obec i Vy můžete být přitom. Představte své dílo na Má vlast cestami proměn 2019!

Podařilo se Vám zachránit zničenou budovu nebo zapomenutá boží muka, udělali jste ze zarostlého prostoru příjemný park, zrenovovali jste zastávky, osadili lavičky… zkrátka povedlo se Vám udělat ze svého okolí příjemnější a pohlednější místo? 
Pochlubte se tím! Výstava přinese Vašemu městu/obci, majiteli objektu publicitu, zvýší turistický ruch a navíc podpoří snahu obyvatel zkrášlovat a vylepšovat své místo k životu. 

 

Přihlášky proměn jsou přijímány od měst a obcí, spolků a organizací, firem, podnikatelů i majitelů proměněných objektů. 

Přihlašovat proměny můžete ZDE.

Proč se přihlásit?
Účast na výstavě je skvělým způsobem, jak svou obec celorepublikově zviditelnit a zvýšit si turistický ruch. Podle průzkumů vidí výstavu či její část ročně cca 3,5 mil. lidí.

Vystavovatelům nabízíme:

  • Tvorbu plakátu ve formátu B1 z dodaných podkladů (včetně překladu resumé do angličtiny a grafického zpracování)
  • Vytištění a vystavení na slavnostním zahájení na Vyšehradě a v krajských kolekcích po celý rok
  • Tiskové PDF informačního plakátu A3 (informace o účasti proměny na putovní výstavě a výzva k hlasování v soutěži o nejkrásnější proměnu)
  • VIP pozvánku na slavností vyhlášení na Vyšehradě
  • Propagaci proměny na webu www.cestamipromen.cz  a Facebooku
  • Publicitu v médiích - naše výstava má přes 100 mediálních výstupů ročně
  • Možnost prezentace výstavy ve vašem městě nebo obci zdarma!


Podmínky účasti jsou zveřejněny na webu organizátorů výstavy.


Přihlášky zasílejte nejpozději do 28. 2. 2019.

Dodáte vhodné podklady pro zpracování výstavního plakátu. (Fotografie objektu před a po proměně v dostatečné kvalitě a informace o proměněném místě.)

Využijte příležitost a přihlaste proměnu ze svého okolí. Přihlásit můžete 1 či více proměn a to až 30 let starých. Příští ročník výstavy bude věnovaný 30. výročí od Sametové revoluce, proto bychom v rámci výstavy rádi ukázali, jak naše vlast zkrásněla a kolik míst se podařilo zachránit ze zanedbaného či dezolátního stavu. S přihláškou neváhejte, výstava je schopna pojmout jen cca 120 proměn.