25.05.2018

Letní Škola Zdravých měst

Ve dnech 6. - 8. června 2018 bude hostit Zdravé město Rožnov pod Radhoštěm letní Školu Zdravých měst, obcí a regionů z celé ČR. Již tradiční akce NSZM ČR je zaměřena na téma udržitelného rozvoje, kvality života a zdraví. Školu zahájí úvodní seminář, který je otevřen všem zájemcům o novinky a inspirace z oblasti strategického řízení a udržitelného rozvoje obcí a regionů. Seminář představí příklady dobré praxe ze Zdravých měst, osvědčené kampaně či nabídku spolupráce s odbornými partnery. Účastníci získají nejaktuálnější informace k možnostem financovaní aktivit měst, obcí a regionů či nabídky zapojení do právě probíhajících projektů.

 

 6.- 8. června 2018

Rožnov pod Radhoštěm (Hotel EROPLÁN, Ostravská 451)
Organizátor: Národní síť Zdravých měst ČR

Akci zahájí ÚVODNÍ SEMINÁŘ (6. 6. 2018), který je otevřen všem zájemcům o problematiku rozvoje měst, obcí a regionů. V programu zazní aktuální informace k financím pro obce či k řešení problematiky odpadů, ale i řada ukázkových aktivit v oblasti participace, stárnutí populace, adaptace na změnu klimatu ad. Vše naleznete v přiloženém programu.

  • Přijeďte ochutnat atmosféru Zdravých měst a regionů.
  • Poslechněte si aktuality v oblasti veřejné správy a udržitelného rozvoje.
  • Sdílejte dobrou praxi a ukázkové aktivity místních samospráv.
  • Poznejte odborné partnery a možnosti spolupráce s nimi.

Více informací: www.ZdravaMesta.cz/ls2018

Speciální doplňkovou akcí je i workshop UDRŽITELNÁ ENERGETIKA V OBCÍCH. Probíhá paralelně s odpoledním programem úvodního dne Školy, tedy vezměte s sebou své kolegy, které téma zajímá, či se sami zúčastněte. Bližší info ZDE - nutná samostatná registrace.

Vaše případné dotazy směřujte prosím na e-mailovou adresu registrace@nszm.cz.

Těšíme se na setkání a společnou diskusi.

Účast na akci NENÍ zpoplatněna.