14.07.2021

Další panelové diskuze na téma PPP V PRAXI online zdarma

PPP a dostupné bydlení: Jak řeší dostupné bydlení za našimi hranicemi? Záznam panelové diskuze i s prezentacemi si můžete pustit již nyní.

PPP (partnerství veřejného a soukromého sektoru, z anglického Public Private Partnership) jako téma panelových diskuzí v rámci cyklu Zelená, chytrá, odolná a inkluzivní města v České republice, který ve spolupráci se Svazem měst a obcí připravila Asociace pro rozvoj infrastruktury.

Již nyní si můžete pustit ze záznamu panelovou diskuzi na téma PPP a dostupné bydlení: Jak řeší dostupné bydlení za našimi hranicemi?, která proběhla v úterý 13. 7. 2021. Uveřejněny jsou také prezentace řečníků.

Vše naleznete na webové stránce akce: PPP a dostupné bydlení | www.zelena-mesta.cz

PPP a dostupné bydlení Jak řeší dostupné bydlení za našimi hranicemi? Jednou z možností je spojit síly se soukromým sektorem, využitím jeho zkušeností a kapitálu. Nevěříte? Nechte se inspirovat úspěšným typem projektu, který funguje v Irsku, Velké Británii a nyní se připravuje i ve Francii. 

Výhody a omezení komplexního řešení v podobě PPP se blíže rozebrali s Marcem Deryckem, PPP Expertem v Evropské investiční bance, Jackem McInerney, ředitelem BTY, Davidem Delgado Romerem, ředitelem pro region střední a východní Evropy, Meridiam, Janem Brázdou, partnerem v oblasti infrastruktury pro region střední a východní Evropy, PwC, Martinem Červinkou, zástupcem ředitele Pražské developerské společnosti, Martinem Klodou, projektovým manažerem Pražské developerské společnosti, Lukášem Grůzou, manažerem projektu Špitálka z Magistrátu města Brna, Michalem Janíčkem, advokátem společnosti Noerr a Davidem Petrem, ředitelem Odboru podnikatelské lokalizace, CZECHINVEST.

Zdroj: TZ Asociace pro rozvoj infrastruktury.