12.06.2019

Celostátní konference Města budoucnosti 2019

Rádi bychom Vás pozvali na celostátní konferenci Města budoucnosti 2019, která se uskuteční dne 30. září 2019 v Cubex Centrum Praha. Hlavními tématy konference jsou současné problémy měst a obcí a jejich řešení. V rámci programu vystoupí profesionálové jak z řad zástupců municipalit, tak i ze sféry pro řešení jednotlivých oborů, ať se jedná o problematiku mobility, energetiky, veřejného prostoru, infrastruktury nebo udržitelného rozvoje.

Rádi bychom Vás pozvali na celostátní konferenci Města budoucnosti 2019, která se uskuteční dne 30. září 2019 v Cubex Centrum Praha.

Hlavními tématy konference jsou současné problémy měst a obcí a jejich řešení.

V rámci programu vystoupí profesionálové jak z řad zástupců municipalit, tak i ze sféry pro řešení jednotlivých oborů, ať se jedná o problematiku mobility, energetiky, veřejného prostoru, infrastruktury nebo udržitelného rozvoje. Podrobnosti o programu jsou Vám k dispozici na webových stránkách konference https://www.mesta-budoucnosti.cz.

Ve spolupráci se SMO ČR nabízí členům vstup na konferenci za velmi výhodnou cenu. Standardní cena vstupenky je Kč 3000, pro vás pouze za Kč 1000.

Zároveň prvních padesát z vás, kteří si zakoupí vstupenku, získává zdarma knihu Města budoucnosti od autorů Miroslava Svítka a Michala Postráneckého (původní cena Kč 695).

Pro získání vstupenky se slevou je třeba uplatnit slevový kód s názvem: MB2019

Uvedený název slevového kódu stačí zadat do pole „Slevový kód“ na objednávkovém formuláři „Objednávka vstupenek“ dostupném na stránkách https://www.mesta-budoucnosti.cz. Sleva se po zadání počtu vstupenek a slevového kódu automaticky načte.

Přijďte i Vy dne 30. září 2019 na konferenci Města budoucnosti a staňte se účastníky diskuzní platformy, v rámci které budou mít na jednom místě zástupci měst a obcí celé České republiky možnost hovořit o svých problémech, sdílet své zkušenosti a společně s odborníky přinášet odpovědi na současné potřeby pro úspěšné vedení měst a obcí. 

Těšíme se na setkání s Vámi!