XIX. CFK

Ve čtvrtek 10. a v pátek 11. listopadu 2016 se v Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech uskutečnila XIX. celostátní finanční konference. Určena byla nejen pro představitele měst a obcí. Tradiční akce se  věnovala aktuálním tématům samospráv. Zejména financování a hospodaření municipalit, ale také školství, hazardu, daním i evropským fondům.

Hosté

Na konferenci vystoupili premiér Bohuslav Sobotka, ministr financí Andrej Babiš, ministryně školství Kateřina Valachová a ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Dalšími řečníky byli Petr Vícha, senátor a starosta Bohumína, náměstkyně pro veřejnou správu a legislativu ministra vnitra Jana Vildumetzová a zástupci jednotlivých operačních programů. Nechyběl ani předseda Svazu měst a obcí ČR František Lukl. Celou akcí provázel Jakub Železný, moderátor Událostí, hlavní zpravodajské relace České televize.

      

Program

Kromě finančních a hospodářských témat zazněly informace o připravované legislativě nebo změnách ve financování školství. Nechyběly ani novinky v rozpočtovém určení daní a financování výkonu státní správy či o operačních programech, ze kterých mohou čerpat evropské dotace města a obce v období  2014 - 2020.

Místo konání: Clarion Congress Hotel Prague (Freyova 33, Praha 9)

Generální partneři

                    

Hlavní partner

Partneři

 

Mediální partneři

 

 

24.11.2016

Reportáže z XIX. CFK

Podívejte se na sestřih tiskové konference z naší Celostátní finanční konference na České televizi. Začíná na stopáži 3:06. TVS: Praha - Obce dostanou větší podíl z daní:

16.11.2016

Prezentace z XIX. Celostátní finanční konference

ČTVRTEK 10. listopadu 2016 BLOK I: AKTUÁLNÍ OTÁZKY ČINNOSTI OBCÍ A MĚST Vývoj daňových příjmů ÚSC a jeho predikce na další období, novinky v rozpočtovém určení daní, rozpočtová odpovědnost a financování výkonu státní správy Ing. Miroslav Matej, Ph.D., ředitel odboru financování územních rozpočtů

27.10.2016

Upoutávka na XIX. celostátní finanční konferenci

Podívejte se na video, jak to na CFK vypadalo loni a kdo přislíbil účast letos.

06.09.2016

Nabídka ubytování

V termínu 10. 11. – 11. 11. 2016 je pro účastníky konference předběžně rezervováno ubytování. Své rezervace můžete pod heslem „Svaz“ potvrzovat přímo ve vámi vybraném ubytovacím zařízení do 1. října 2016. Náklady na ubytování si každý účastník hradí sám.
Nabídka je následující: